kdedir@gmail.com

Про нас

У нашому магазині Ви можете придбати інструменти та витратний матеріал для підв'язки виноградної лози, а також інші інструменти для роботи на виноградниках і не тільки. огірки та інші кучеряві рослини. Користуючись таким інструментом Ви значно скоротити час йде на підв'язування.

Так само у нас Ви знайдете секатори для обрізки, прищепні секатори та прищепну стрічку, інструменти та витратний матеріал для підв'язки краплинної стрічки та багато іншого.

У нас представлена ​​продукція таких відомих світових фірм як іспанська фірма Simes, японської марки Tapener Max, корейської BJA, італійської Alvaro Bernardoni, американської BARNEL а також китайської фірми Suca.

Вас приємно здивують ціни і Ви можете запитати, чому вони такі низькі? Ми Вам відповімо, що на ціну впливає весь ланцюжок, який веде від виробника і закінчується вітриною, на яку Ви дивитеся. Тобто всі посередники, всі перевізники, і на кожному етапі прибутковий податок.

А у ціну нашого товару, крім ціни від виробника, входить лише витрата на транспортування. Ми працюємо лише безпосередньо з виробниками!

У нас Ви знайдете тільки оригінальний товар. Весь товар реалізується безпосередньо від виробника, про що говорить і сама якість продукції. Крім того, цією продукцією ми користуємося досить давно на своїх виноградниках та добре знайомі з усіма нюансами експлуатації. Тому можемо дати консультацію не лише теоретика, а й практика з великим досвідом експлуатації