+38(068)07 92 501

+38(095)71 57 128

Степлери для підвязки і комплектуючі

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Bja

Степлер для підв'язки TB-B ( Корея)



rating

Інструмент для підв'язки виноградної лози від корейської фірми BJA..

1000.00₴

998 text_instock

-7%

Max

Степлер для підвязки рослин Tapener Max HTR1 для підвязки винограду , малини , ожини , огірків , помідорів і т.д.

rating

Покращений японський степлер для підвязки рослинTapener Max  HTR1 Max GUN Нове покоління інструментів для підвязки Титановий корпус Тегкий (н..

1300.00₴

1400.00₴

717 text_instock

Simes

Інструмент для підв'язки Simes Model 145


rating

Інструмент для підв'язки виноградної лози від іспанської фірми SIMES - Model 145Simes є одним з найбільших виробників промислових підв'язчиків у світі..

1150.00₴

977 text_instock

Bja

Інструмент для підв'язки винограду ТВ-F


rating

Інструмент ТВ-F для підв'язки виноградної лози від корейської фірми BJAАвтоматичний степлер для підв'язування виноградної лози і  рослин які в'ют..

1150.00₴

996 text_instock

Stocker

Інструмент для підв'язки рослин дротом RAPID PINZA

rating

RAPID PINZA - це незамінний інструмент для підвязування дротом  в паперовій обмотці або в обмотці ПВХпрактичнийкерованийшвидкийСпосіб використанн..

1200.00₴

999 text_instock

-25%

GuYueHu Industry&Trade

Степлер для підв'язки винограду , малини , ожини , огірків , помідорів і т.д.

rating

Степлер  для підв'язки виноградної лози фірми SujinengМаксимально ефективний при підв'язці будь-яких рослин  Робить процес підв'язки набаг..

450.00₴

600.00₴

957 text_instock

Ножі для підв'язочного інструменту


rating

Ножі для інструменту для підв'язки виноградної лозиПідходять на любий інструмент.1 шт #tab-description { text-align: center; } #..

50.00₴

978 text_instock

Bja

Ножі для підв'язочного інструменту BJA (Корея)


rating

Запасні леза для садових степлерів.Леза марки BJA можна встановлювати на всіх типах садових степлерів.В упаковці 3 ножа. #tab-description {..

150.00₴

989 text_instock

Bja

Ножі MAX TAPENER TC90015 для степлера Max Tapener HT-R Gun (HTR) (комплект 2 шт.)

rating

Ножі оригінальні для степлера Max Tapener HT-R Gun (HTR)Леза марки MAX TAPENER моделі TC90015 ТОЛЬКО можна встановлювати тільки на моделі HT-R1.В упак..

180.00₴

950 text_instock

Bja

Пружина для притискання скоб



rating

Притискаюча пружинаВикористовується в садових степлерах для притискання скоб . За рахунок того що знімається часто-густо губиться в траві. ..

80.00₴

972 text_instock

Max

Японський Степлер Для Підв'язки Tapener Max HT-B1


rating

Tapener Max HT-B1 - ЯпоніяІнструмент ідеально підходить для винограду, малини, помідор, троянд і будь-які інші рослини, які потребують підв'язки.Перев..

1250.00₴

992 text_instock

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Підв'язка рослин за допомогою степлера це запорука швидкого та рівномірного достигання плодів

Форма рослин настільки різна, що в деяких випадках потребує корекції правильного росту, їх захисту і, отже, більшою врожайності. Наприклад, наявність розлогих і кучерявих гілок потребує підв'язування. Дана маніпуляція широко відома серед садівників і називається - підв'язка плодових рослин.

Як підв'язати виноград, огірки, малину та інші рослини?

Тапенер, або просто підвязчик для рослин це разом зі шпагатом - основний підв'язувальний інвентар. Їх можна однаково ефективно використовувати як для підвязки виноградної лози так і для підвязки огірків та помідорів чи смородини або гілок малини.

В цілому, підв'язка рослин здійснюється для:

• захисту стебел від можливих пошкоджень,

• природного доступу кисню до гілок,

• уникнення зіткнення достигаючого плоду з землею,

• доглянутого і більш компактного вигляду,

• вільного проникнення до плодів сонячних променів,

• комфортної обробки від паразитів,

• зручного збору врожаю.

Серед переваг використання підв'язчика для рослин (тапенера):

• одна дія по підв'язування триває за часом - не більше секунди,

• користуватися  інструментом досить однією рукою,

• надійність інструменту та легка ремонтопридатність 

• незалежно від висоти підв'язувати рослини - інвентар дуже зручний

• компактність виробу і мала вага, що не обтяжує роботу

Підв'язуємо виноград правильно

Підв'язування винограду - процес необхідний, без нього рослина буде схильна  до хвороб. Після підв'язування ягоди відмінно обдуваються вітром і отримують більш сонячного тепла. Даний процес здійснюють після демонтажу зимового утеплення, коли немає морозів але нирки не розпустилися - так як дуже крихкі і легко ламаються.

Суху підв'язку проводять перед сокорухом - ранньою весною. Коли довжина гілок досягає 30-35 см - здійснюють зелену підв'язку під кутом або перпендикулярно. Подальше підв'язування необхідно після досягнення молодим погоном наступного ряду. У літній період зелене підв'язування здійснюють кілька разів і сильно згинати гілки при процесі підв'язування - небажано. Останню підв'язку роблять уже перед цвітінням винограду, або коли вже сформуються зав'язі. У перший рік молоді кущі підв'язувати немає необхідності, вбитого в землю кілочка виявиться достатнім, до нього ж і слід прив'язати гілки. Але на наступний рік вже необхідна опора.

Варто відзначити, що підв'язку винограду необхідно здійснювати кілька разів на рік, влітку ж підв'язку доведеться робити 3-4 рази, залежно від швидкості росту винограду і досягаємої величини.

Поширені помилки при підв'язування

Підв'язування лози в вертикальному положенні - найбільш часта помилка. Волосінь або дріт в якості підв'язувального матеріалу - не підходять, оскільки ріжуть кору на стеблі. Якщо стебел більше чотирьох - не слід розташовувати основну лозу в одному напрямку. Для нормального розвитку, гілки необхідно розділити навпіл і повернути їх в протилежні сторони. Важливим є і якість кріплення дроту до стовпа, якщо воно нетривке - така ж буде і конструкція. Отже, дріт слід надійно натягнути і закріпити талрепами.

Як вибрати степлер для підв'язки?

Степлер для підвя'зки це і є тапенер або підв'язчик рослин, принцип якого запозичений у звичайного канцелярського степлера, після секатора - знаходяться на другому місці за важливістю і необхідності при садових роботах.

На що звертаємо увагу при виборі інструмента?

Звертаємо увагу на якість пластика на дверцятах магазину і спрямовуючої стрічки, що дозволяє їм набагато довше функціонувати, чи не відламуючи від корпусу підв’язника. Також враховуємо якість збірки і додана чи вилка в якості допоміжного оснащення для додаткового натягу стрічки в момент її обрізки.

Якість і спосіб закріплення ножа, як і внутрішня оснащення - також в умовах переваг. Важливим є і загальна вага виробу для більш комфортного застосування на практиці. Купити підв’язчик для винограду в нашому інтернет-магазині - реально за доступною ціною і будь-якого різновиду та країни виробництва. До речі в нашому асортименті є модель тапенера, який вважається одним із найпопулярніших серед садівників у всьому світі, це Max Tapener HT-R Gun (HTR).

Інструменти, які потрібні для підв'язки винограду

Підв'язка винограду навесні здійснюється для кращого і швидкого зростання і розвитку. І без інструментів для пов'язки, пропонованих нами - просто не обійтися. Весняна підв'язка винограду, крім монтажу стовпів і опор, тапенера, передбачає також застосування стрічки для підв'язки і кембрика для підв'язки.

Кембрик, що характеризується особливою еластичністю, високим рівнем м'якості і міцністю на розрив, як і стрічка - багаторазового використання. Ідеально підходять для підв'язки і старої вже досить задерев'янілість лози, і для молодих зелених пагонів.

Доставка підв'язувальних інструментів та оплата

Підв'язчик рослин японського виробництва та комплектуючі до них завжди можна купити в нашому інтернет-магазині за доступною ціною і в необмеженій кількості. Інструкція, яка додається до виробу зрозуміла і дозволяє швидко приступити до роботи. За вказаними телефонними номерами можна проконсультуватися з фахівцями з усіх питань, щодо інструментів для підв'язки.

Доставка придбаного товару здійснюється у всі населені пункти України "Новою Поштою" або "Укрпоштою". Оплата можлива на банківський рахунок або при отриманні товару.