+38(068)07 92 501

+38(095)71 57 128

Пили і ножівки

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Topman

TOPMAN 1012-310 Японська пила для обрізки дерев


rating

TOPMAN 1012-310 японська пила для обрізкиПила для обрізки з дерев'яною ручкою, яка ідеально лягає до  руки і забезпечує правильний кут зрізу ..

745.00₴

999 text_instock

Topman

TOPMAN 1026-180 Японська складна пила для обрізки дерев

rating

ТОПМАН- 1026-180СКЛАДНА ПИЛАЗроблено в ЯпоніїДовжина леза 18 см.Сталеве лезо високої якості.Імпульсне загострення леза зубів.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИЗа..

540.00₴

999 text_instock

Topman

TOPMAN 1128-210 Японська пила для обрізки дерев


rating

Японська складна пила з дерев'яною ручкою                             ..

745.00₴

1000 text_instock

Topman

TOPMAN 1134-295 Японська промислова пила з ножнами

rating

Японська промислова пила з ножнамиНожовка для обрізки з конічним лезом довжиною 295 мм.Лезо виготовлено з високоякісної високовуглецевої сталіЯпонська..

776.00₴

994 text_instock

Topman

TOPMAN 1156-150 Японська пила для обрізки гілок


rating

Японська пила для обрізки гілок деревСильна і міцна пила підходить для різання гілок, коріння деревМоже також використовуватися для різання гіпсокарто..

480.00₴

1000 text_instock

Topman

TOPMAN- 1137-S36 Японська пила з вигнутим лезом


rating

TOPMAN 1012-310 японська пила для обрізкиРучка з ПВХ.Довжина леза 36 см.Лезо з високоякісної японьської сталі.ІНОВАЦІЙНИЙ ЗУБ ДЛЯ ВИГРУЗКИ ТИРСИ З ПРО..

745.00₴

994 text_instock

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Якісні та надійні пилки і ножівки для обрізки дерев

Всі садівники, і професіонали, і звичайні любителі, стикаються з проблемою обрізки непридатних гілок. І для цього процесу садова пила і ножівка - саме ті інструменти, які спрощують в значній мірі догляд за садом і економлять час.  При цьому пила - більш щадний інструмент, що не призводить в процесі роботи до пошкодження дерев.

Як вибрати пилку для обрізки дерев?

Вибираючи садову пилку - необхідно спиратися на технічні характеристики та відмінні ознаки пропонованих моделей. І купуються, як правило, тоді коли інші садові інструменти не справляються з обрізанням дерев. За своєю якістю пили садові можна прирівняти до звичайної ножівки. Даний інвентар характеризується специфічним і зовсім не травматичною для дерева будовою зубів, висота яких - від 5 до 7 мм. Такий розмір леза має перевагу ще в тому що їх зручно заточувати. Заточені леза на них - особливі і дозволяють пиляти в обох напрямках, при цьому, передбачений широкий інтервал між зубами не дозволяє забиватися тирсі в місцях безпосереднього зрізу.

Рекомендується в формі профілактичних заходів намазувати зуби воском, щоб уникнути частого затуплення, що в свою чергу, не відіб'ється несприятливо на гостроті зубів, і не буде сприяти появі ржавчини. Купити ручну садову пилку для обрізки гілок в нашому інтернет-магазині пропонуємо з різною модифікацією полотна.

Слід звертати увагу і на рукоятку інструменту, оскільки саме вона в ході розпилювання надає зручності. Отже, повинна не вислизати несподівано з руки і надійно в ній триматися.

Ножівка для обрізки дерев характеризується наступною конструкцією - у неї одна ручка і є обов'язковий зубець-обмежувач, змонтований на кінці полотна. Безпосередньо ріжучий елемент - або прямий, або вигнутий. Зуби, як правило, похилі і переважно, щоб вони мали висоту в 5-7 мм, були широко розведені і гостро заточені для пиляння в обох напрямках. Полотно - оптимальної товщини, оскільки тонке гнеться, а зайве ущільнене - в ході роботи застрягає.

Японські садові пилки - кращий вибір для роботи в саду

Садові пилки виробництва Японія для винограду та садових дерев - відмінна пропозиція, якою варто скористатися. Запатентована продукція характеризується високоякісними комплектуючими елементами, що відбивається на тривалості експлуатаційного терміну. При належній експлуатації і правильному догляді за виробами - термін просто необмежений.

Професійні пили нашому інтернет-магазині, представлені широким модельним рядом і за різною ціною. Детальні характеристики дозволять підібрати найбільш прийнятний для кожного варіант. 

Доставка японських пил та ножівок здійснюється в Київ, Одесу, Львів та по всій території України Новою поштою та Укрпоштою.