+38(068)07 92 501

+38(095)71 57 128

Інструменти для щеплення і окулірування

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

BENDAFLEX black стрічка для щеплення що саморозкладається (10м)

rating

Bendaflex black стрічка для щеплення що саморозкладаєтьсяBENDAFLEX - це чорна  стрічка для щеплення  що саморозкладається, самоуплотнюєть..

325.00₴

985 text_instock

Alvaro Bernardoni

Ніж для окулірування, щеплення AB-71rating

Ніж для окулірування, щеплення- Складний ніж - ПРЯМЕ ЛЕЗО - Дерев’яна ручка - Лезо з нержавіючої сталі - Довжина: 17, 6 см - Лезо: 8 см - Ручка..

210.00₴

962 text_instock

Alvaro Bernardoni

Ніж для окулірування, щеплення AB-72rating

Ніж для окулірування, щеплення - Складний ніж - СЕРПОПОДІБНЕ ЛЕЗО - Дерев’яна ручка - Лезо з нержавіючої сталі - Довжина: 17, 6 см - Лезо: 8 см..

210.00₴

956 text_instock

GuYueHu Industry&Trade

Прищепна стрічка, 200 м.rating

Стрічка для щепленняРозміри: Ширина 30мм Довжина 200 м. #tab-description { text-align: center; } #tab-description ol, #tab-desc..

60.00₴

877 text_instock

Прищепний секатор SC-8203rating

Секатор для щеплення SC-8203Інструмент який дозволить вам зробити щеплення ідеально.Щеплення можна робити на всіх видах рослин, і особливо підходить д..

400.00₴

988 text_instock

Alvaro Bernardoni

Секатор для щеплення Alvaro Bernandonі (Due Buoi 300/21)

rating

Секатор для щеплення Alvaro Bernandonі (Due Buoi 300/21)Секатор для щеплення Alvaro Bernandonі (Due Buoi 300/21) - практичний інструмент італійського ..

1200.00₴

934 text_instock

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Надійні та перевірені інструменти для щеплення та окулірування плодових дерев та винограду

Щеплення для винограду і плодових дерев - «життєва» необхідність, спрямована на розмноження певної рослини. Дозволяє замінити певний сорт на більш новий, або просто оновити рослину. Але для якісного процесу щеплення важливо застосувати відповідні інструменти, наприклад, садовий ніж.

Яким повинен бути садовий ніж для щеплення і окулірування?

Окулірування - найбільш необхідний метод розмноження рослин, при якому розглядається одиночна брунька або вічко. Зазвичай його проводять влітку.

При окуліруванні можна розраховувати на:

1. Несуттєве пошкодження підщепи

2. Вторинне щеплення на одному підщепі  в разі необхідності

3. Втрата часу і зусиль – мінімальна

І у всіх випадках застосовується саме ніж окулірування - пріоритетний інструмент для вдалого процесу. Клинок у ножа повинен мати закруглену форму з гострим лезом для здійснення найтоншого зрізу. Сталеве лезо і гладка зручна ручка - обов'язкова умова для виробу. Після роботи важливо виконувати рекомендації по догляду за ножем, а саме - протирати сухою ганчіркою лезо для запобігання корозії, а в кінці сезону ще і змащувати рухомі частини.

Як вибрати секатор для щеплення винограду і дерев?

Секатор - в переліку основного садового інвентарю і важливо, щоб виріб відповідав всім пропонованим до нього параметрам і приносив комфорт і зручність при роботі. Купуючи секатор, слід взяти його в руки, щоб відчути і зрозуміти, наскільки зручно буде з ним працювати. Наявність виїмки для пальця в нижній рукояті стане додатковою сручністю для вас. Необхідно звертати увагу і на матеріал виготовлення леза, пропонуються вироби з високо вуглецевої сталі, з тефлоновим або цинковим покриттям, або оброблені електрофорезом. Товщина леза не повинна перевищувати 1,5-2 мм.

Оснащення інструменту стрічковими пружинами - додає надійності і збільшує експлуатаційний термін. Зазор між лезами закладений розробниками мінімальним при тугому ході, тільки так, а не інакше, можливо різати рослинну тканину без розщеплення. І, звичайно ж, вибирати інструмент рекомендується виходячи з обсягу майбутніх маніпуляцій. Купити прищеплювальний секатор в Україні пропонуємо в нашому інтернет-магазин «Підвязка».

Як використовувати стрічку для щеплення

Наступним необхідним садовим інвентарем є стрічка щеплення, що застосовується у випадках, коли підщепа і прищепа прищеплюють безпосередньо під кору або в стик. Саме стрічка виступає надійною гарантією фіксації і герметизації, а завдяки наявності антимікробної складової - протидіє розвитку хвороб і грибків.

Молдавська професійна стрічка, запропонована в інтернет-магазині за прийнятною ціною має безліч переваг, а саме:

  1. Висока якість,
  2. Можливо легко розтягнути,
  3. Не має перфорації,
  4. Ідеально захищає щеплення від осушення.

Прищеплювальну окуліровочну стрічку можна купити різної довжини і в будь-якій кількості. На сайті представлені й інші товари, з якими буде цікаво ознайомитися. У разі виникнення питань - завжди можна отримати консультаційну підтримку онлайн або за вказаними телефонними номерами.

Доставка інструментів для щеплення та окулірування

Ми доставляємо весь придбаний товар в нашому магазині в найбільші міста України, такі як Львів, Київ, Одесу, Запоріжжя та районні центри та села. Доставка відбувається за допомогою служб "Нова Пошта" та "Укрпошта". З радістю виконаємо ваше замовлення!